Головна » Новини » Фестиваль здорового способу життя відбувся в селі Вільгір Бугринської ОТГ.

 
 

Фестиваль здорового способу життя відбувся в селі Вільгір Бугринської ОТГ.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Фестиваль здорового способу життя відбувся в селі Вільгір Бугринської ОТГ.

Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради завітали до комунального закладу «Вільгірський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бугринської сільської ради Гощанського району, щоб вручити нагороди за перше місце в обласному конкурсі «Олімпійський куточок – 2018» та провести фестиваль здорового способу життя.

 

 

Учасники, сформувавшись у команди, перетворили змагання на справжнє свято, сповнене спортивним азартом та завзяттям. Для визначення найкращої команди учні взяли участь в естафетах, під час яких вони на швидкість котили фітбольні кулі, бігали з баскетбольними м’ячами та з тенісними ракетками, вправлялися з футбольними м’ячами,  і по черзі накидали кільця на конуси. Завдання були не складні, тому всі команди легко впоралися з проходженням естафет. Однак переможець може бути тільки один, і цього разу фортуна посміхнулася команді під назвою «Олімпія». Друге місце посіли школярі, котрі назвалися «Соколята», а команді «Лідери» вдалося зайняти третє місце на п’єдесталі.

 

 

По завершенні естафет відбулася церемонія нагородження переможців та призерів. Всі вони були відзначені дипломами  комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами Відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області. Також заступник голови Бугринської ОТГ Іван Гавлитюк, який був присутнім на заході, подарував дітлахам набір спортивного інвентарю.

 

 

Після нагородження команд, гості вручили директору Вільгірської ЗОШ кубок, диплом та призи за перше місце в обласному конкурсі «Олімпійський куточок – 2018». На згадку про чудово проведений час, учасники та організатори зробили спільне фото.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному