Головна » Новини » «Герої спортивного року Рівненщини-2020»

 
 

«Герої спортивного року Рівненщини-2020»

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

«Герої спортивного року Рівненщини-2020»

 

У приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації відбулася щорічна урочиста церемонія «Герої спортивного року Рівненщини». Організаторами заходу стали Відділення НОК України в Рівненській області спільно з управлінням молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації.

В урочистостях взяли участь: голова Рівненської обласної державної адміністрації, член НОК України Віталій Коваль, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Гемберг, заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації Петро Нагорний та директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук.

 

Героїв спортивного року обирали в 13 номінаціях, так

«Найкращим спортсменом року» став Михайло Романчук – Заслужений майстер спорту України з плавання.

«Найкращою спортсменкою року» визнано Вікторію Шматову – Майстра спорту України з баскетболу.

Перемогу в номінації «Найкращий тренер року» здобув Валерій Жартун – Заслужений тренер України з баскетболу.

«Найкращою команда року» визнано жіночу баскетбольну команду «Рівне-ОШВСМ».

«Сенсацією року» став Орест Коваленко – Майстер спорту України з фристайлу, бронзовий призер ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

У номінації «Найкращий спортивний організатор» переміг Сергій Ліщук – президент баскетбольного клубу БК «Рівне».

Традиційно відзначили представників паралімпійського та дефлімпійського руху, вихованців регіонального центру «Інваспорт» у номінації «Сильні духом». У цьому році кращою визнано Дар’ю Кобилинську – Майстра спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням ОРА.

«Спортивною славою Рівненщини»  стала Катерина Фролова (Дікіджі), майстер спорту України з плавання, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор.

Переможцем номінації «Разом із олімпійцями» визнано Тимура Самедова, Майстра спорту України з самбо.

У номінації «Меценат спортивного року» відзначено Олену Нездюр, директора ПП «Торговий центр Д».

«Народним вибором» року стала Даніела Батрона – Майстер спорту України з гімнастики спортивної.

У номінації «Чесна гра» перемогу отримав Владислав Омельчук – Майстер спорту України з волейболу пляжного.

Перемогу в номінації «Об’єктивність та компетентність»у свій актив записав журналіст Вадим Мороз.Зображення може містити: 2 людини, люди стоять та у приміщенніЗображення може містити: 2 людини, люди стоятьЗображення може містити: 3 людини, люди стоять та у приміщенніЗображення може містити: 1 особаЗображення може містити: одна або кілька осіб, стіл та у приміщенніЗображення може містити: у приміщенні


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному