Головна » Новини » Квасилівські школярі спортивні та активні. 24.01.2019 р.

 
 

Квасилівські школярі спортивні та активні. 24.01.2019 р.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Квасилівські школярі спортивні та активні. 24.01.2019 р.

Нещодавно фестиваль здорового способу життя пройшов у Квасилівському навчально-виховному комплексі “школа-ліцей” Рівненської районної ради Рівненської області. Цей навчальний заклад став переможцем обласного конкурсу «Олімпійський куточок – 2018», який проводився комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

 

 

За доброю традицією, організатори приїхали до ліцеїстів з подарунками, а також запропонували дітлахам позмагатися між собою. Таким чином, у спортзалі Квасилівської школи дуже швидко стало гаряче від азарту спортивної боротьби. Але перед тим як почати бігати та стрибати, учні під музичний супровід зробили розминку.

 

 

По закінченню розминки школярі змагалися в ряді спортивних естафет. До підтримки учасників залучилася значна частина вболівальників. Вчителі також підтримували своїх вихованців. Змагання були дуже емоційними. Проте в запеклій боротьбі перемогу змогла вибороти команда «Хортиця», їхні однолітки з команди «Чайка» отримали срібло.  Команда «Корсунь» здобула третє місце.

 

 

Після завершення змагань всі учасники отримали нагороди від організаторів. Також в рамках фестивалю відбулося нагородження переможця обласного конкурсу «Олімпійський куточок – 2018». За перше місце в ньому Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради Рівненської області отримав кубок та диплом від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх». Відділення НОК України у Рівненській області подарувало школі спортивний інвентар.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному