Головна » Новини » Локдаун – не завада для встановлення спортивних рекордів!

 
 

Локдаун – не завада для встановлення спортивних рекордів!

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Локдаун – не завада для встановлення спортивних рекордів!
У ці святкові вихідні дні комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради

Спорт для всіх Рівненщини разом з Відділенням НОК України в Рівненській області Рівненське обласне відділення НОК України дали старт новому сезону «Спортивних рекордів Рівненщини».
Розпочався він із доступної та знайомої кожному вправи – стрибки через скакалку. Учасникам потрібно було відзняти 30-ти секундне відео та розмістити в створеній на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук події «Спортивні рекорди.Скакалка»

https://www.facebook.com/events/758815501400689/?active_tab=discussion.
В період різдвяних свят, що особливо не радували нас зимовою погодою, цю рухову активність підтримали 28 учасників.
До встановлення рекордів активно долучились у спортивному клубі “Золота осінь” (м. Рівне) СК «Золота Осінь», Гільчанському НВК, Томашгородській ЗОШ №2, Школі художньої гімнастики Рівненського міського палацу дітей та молоді й ще багатьох населених пунктах Рівненщини. А вболівала за них аудиторія Фейсбуку в майже 12 тисяч краян!
Нагадаємо, що минулорічний рекорд встановила рівнянка Ольга Астаф’єва, здійснивши 105 стрибків через скакалку за 30 секунд! Цьогоріч він був перевершений Дарією Ткачук (м. Рівне) з результатом 114 стрибків, що і принесло їй заслужену перемогу у конкурсі.
Друге місце посіла рівнянка Катя Косюк (104 стрибка).
А за третє місце змагались одразу три учасника, які здійснили по 100 стрибків: Володимир Чижевський (м. Рівне, 29,79 с), Марія Леоновець (с. Городище, Висоцька сільська ТГ, 29,96 с) та Олександр Яковець (Гільчанський НВК, Здовбицька сільська ТГ, 29,99 с).
Відповідно до Положення конкурсу, при рівності результатів, перемогу здобуває той учасник, який швидше за секундоміром здійснив сотий стрибок. Тому, вітаємо Володимира Чижевського із «бронзою» у «Спортивних рекордах» Рівненщини! Переможець та призери будуть нагороджені медалями, дипломами і призами. А організатори також встановили спеціальні призи і для тих учасників, які були за крок від третього місця.
Але переможених у цьому конкурсі немає! Адже всі, без виключення, учасники встановили свій власний рекорд, отримали гарний заряд енергії та позитиву від такої рухової активності та певну дозу адреналіну у боротьбі за перемогу. Вітаємо їх!
А наші конкурси продовжуються – слідкуйте за анонсами на сторінці

Спорт для всіх Рівненщини

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному