Головна » Новини » Майже тридцять тисяч учасників ранкової зарядки! 2023 р.

 
 

Майже тридцять тисяч учасників ранкової зарядки! 2023 р.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

 

Майже тридцять тисяч учасників ранкової зарядки! 2023 р.

Нещодавно на Рівненщині відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Він проводиться щорічно 7 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Місце локації фестивалю в територіальних громадах області були центральні площі населених пунктів, навчальні заклади та інші місця масового перебування населення. Учасниками могли стати всі бажаючі краяни та внутрішньо переміщені особи, не залежно від статі, віку чи рівня фізичної підготовки. Захід проводився для того, щоб презентувати ранкову зарядку як один із чинників гармонійного розвитку людини, а також сформувати сталу потребу у населення займатися фізичною культурою та масовим спортом.

Ініціатором проведення фестивалю був комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за участю Відділення НОК України в Рівненській області.

Переможці та призери серед територіальних громад області визначалися за найбільшою кількістю учасників у відсотковому відношенні до усіх жителів громад та за підсумками наданих звітів, фото та відеоматеріалів, повідомлень у друкованих ЗМІ, інформацій у соціальнихмережах.

Отже, за підсумками проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», до якого долучилось майже тридцять тисяч учасників, визначено наступних переможців та призерів:

І місце – Вирівська територіальна громада;

 

 

ІІ місце – Корецька територіальна громада;

 

 

ІІІ місце – Зарічненська територіальна громада.

 

 

Всі переможці і призери будуть нагороджені кубками і дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділення НОК України в Рівненській області.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному