Головна » Новини » Мега подія спорту в січні. 21-28.01.2023

 
 

Мега подія спорту в січні. 21-28.01.2023

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Мега подія спорту в січні. 21-28.01.2023

З 21 по 28 січня 2023 року на території Італії – Фріулі-Венеція-Джулія, а також у сусідніх країнах Австрії – Шпітталь та Словенії – Планиця стартує XVI зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль – найпрестижніший молодіжний олімпійський мультиспортивний форум.

 

 

В рамках програми ЄЮОФ спортсмени з 48 країн Європи віком від 14 до 17 років змагатимуться у 14 видах спорту: гірськолижний спорт, біатлон, лижні гонки, керлінг, фігурне катання на ковзанах, фристайл (слоупстайл, біг-ейр, скі крос), хокей з шайбою, лижне двоєборство, шорт трек, стрибки на лижах з трампліну, сноубординг, лижний альпінізм (скі-альпінізм). На ЄЮОФ 2023 вперше відбудуться змагання з фріскі слоупстайлу та біг-ейру, скікросу та лижного альпінізму.

Планується, що українська збірна буде представлена у 9 видах спорту, а саме гірськолижний спорт, біатлон, лижні гонки, фігурне катання на ковзанах, фрістайл (слоупстайл, біг-ейр), лижне двоєборство, шорт-трек, стрибки на лижах з трампліну, сноубординг (паралельний слалом гігант, сноубордкрос). А загалом у змаганнях візьмуть участь 1300 спортсменів.

Вони демонструватимуть свої вміння на  12 спортивних майданчиках, зосереджених у 3 географічних зонах, так званих кластерах: Карніа, Тарвізіо та  Пянкавалло.

Логотип ЄЮОФ альпійська квітка едельвейс, пелюстки якої в олімпійських кольорах, а в середині — полум’я, як символ олімпізму

https://www.eyof2023.it/logo-and-mascot/

#EYOF2023


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному