Головна » Новини » На Рівненщині сім’ї по спортивному проводжали зиму

 
 

На Рівненщині сім’ї по спортивному проводжали зиму

 

Анонс подій

  1. 5
    Бер

    1. “Асамблея Відділення 5 березня 11.00 “Інваспорт”

Фотогалерея

На Рівненщині сім’ї по спортивному проводжали зиму
Попри завантаженість щоденними турботами жителі Рівненщини все активніше демонструють бажання займатися фізичною культурою і спортом, вести здоровий спосіб життя. Своє прагнення зробити це невід’ємною складовою родинних стосунків вони засвідчили активною участю в ІІ турі обласної спортивно-масової гри «Сімейні перегони. Здорова нація»  Враховуючи адміністративно-територіальний поділ, що пройшов на Рівненщині, змагання цьогоріч проходять у чотирьох новостворених районах.
Цими вихідними «Сімейні перегони» стартували у Рівненському і Вараському районах, на спортивних майданчиках Рівненського НВК “Колегіум” та Вараської ЗОШ №1. Більшість сімей були дебютантами, а декілька колективів вже не перший рік успішно виступають у цих змаганнях, тому, звичайно, конкуренція була досить високою
Враховуючи всі епідемічні вимоги та неочікувано гарну сонячну погоду основна програма змагань проходила на відкритих майданчиках та складалась із п’яти спортивних естафет. У них організатори запропонували традиційно зимовий інвентар: лижі, санки, ключки тощо.
Окрім того, учасники мали можливість ще й випробувати себе і в інтелектуальному завданні.
Спортивне суперництво панувало на майданчику в кожній естафеті. Об’єднавши зусилля, сім’ї наполегливо та майстерно вправлялися з різноманітними завданнями. Змагання проходили весело та завзято, за активної підтримки вболівальників.
Варто зазначити, що поразок не було. Адже, чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву? Звичайно, ні! А от переможці визначилися.
У Рівненському районі трійка лідерів сформувалась таким чином:
1 місце – сім’я Зінчуків ( Рівненська ТГ);
2 місце – сім’я Вакуліч ( Рівненська ТГ);
3 місце – збірна сімей Ганзюків та Кухарчуків (Великоомелянська ТГ).
У Вараському районі перемогу здобули всі представники Вараської ТГ:
1 місце – сім’я Скібчиків;
2 місце – сім’я Коротенків;
3 місце – сім’я Федорчуків.
Переможці та учасники отримали нагороди від організаторів –Спорт для всіх Рівненщини, призи від Рівненське обласне відділення НОК України. А у Вараші – хореографічний подарунок від танцювального колективу «Flash Dance» та смаколики від ТМ Скиба .
Возможно, это изображение (одна або кілька осіб, люди стоять та сніг)Возможно, это изображение (одна або кілька осіб, люди стоять та сніг)Возможно, это изображение (одна або кілька осіб, люди стоять та просто неба)
Возможно, это изображение (одна або кілька осіб та просто неба)

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному