Головна » Новини » Найспортивніші громади Рівненщини отримали нагороди

 
 

Найспортивніші громади Рівненщини отримали нагороди

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Вересень – це місяць, що багатий на проведення різноманітних фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту України. На Рівненщині громади міст, районів та ОТГ активно підтримують цю ініціативу. За підсумками проведених заходів в області проходив заочний конкурс, де переможці визначалися за найбільшою кількістю учасників у відсотковому співвідношенні до загальної кількості жителів відповідного населеного пункту.https://www.facebook.com/sportdlyavsihRivne/posts/2390908467842035
В загальному підсумку І місце виборола громада с. Смордва, Бокіймівської ОТГ Бокіймівська ОТГ. Спортивне життя, а ІІ місце –громада смт Млинів Млинівської ОТГ Млинівська районна державна адміністрація. Для того, щоб вручити заслужені нагороди, дипломи та кубки до них завітали організатори заходу – працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.
Вже традиційно нагородження доповнили ще й спортивні активності в рамках фестивалю здорового способу життя, що відбувся на базі Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смордвівська школа .
Програма змагань складалася з семи естафет, учасниками яких стали команди місцевих школярів. Змагання видалися захоплюючими і веселими, як для учасників, так і для багаточисельних вболівальників. Хороший настрій та позитивні емоції добре налаштували учнів на безкомпромісну боротьбу у спортивних естафетах.
За підсумками змагань були визначені переможці та призери, які були нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Рівненське обласне відділення НОК України


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному