Головна » Новини » Оголошено героїв спортивного року Рівненщини 2022 р.

 
 

Оголошено героїв спортивного року Рівненщини 2022 р.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Оголошено героїв спортивного року Рівненщини 2022 р.

«Герої спортивного року» — щорічна нагорода, організована Національним олімпійським комітетом України і Міністерством молоді та спорту України, яка присуджується спортсменам та тренерам за внесок у розвиток вітчизняного спорту. На Рівненщині урочиста церемонія «Герої спортивного року» відбувається вже дванадцятий рік поспіль. Її організатори — відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області та управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.

В цьогорічних урочистостях з нагоди відзначення лауреатів спортивного року взяли участь: голова Рівненської обласної військової адміністрації, член НОК України Віталій Коваль, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Подолін, заступник голови облдержадміністрації Сергій Гемберг, начальник управління у справах фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський та директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук.

За підсумками спортивного сезону 2022 року таємним голосуванням визначено найкращих спортсменів, тренерів, фахівців у сфері фізичної культури та спортув 13 номінаціях.

Перша номінація «Найкращий спортсмен року».

Кращим визнано Володимира КУШНІРА – майстра спорту України міжнародного класу з фристайлу, який у загальному заліку Кубку Європи з фристайлу зайняв І місце.

 

 

Наступна номінація «Найкраща спортсменка року».

В цій номінації визнано кращою спортсменкою року Олену ЦИГАНКОВУ – майстра спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, 3 місце на чемпіонаті Європи серед молоді, 5 місце у чемпіонаті світу серед молоді.

 

 

Третя номінація «Найкращий тренер року».

Більшістю голосів комісії прийнято рішення кращим тренером року визнати Леоніда КАМЛОЧУКА – заслуженого тренера України, тренера Олени Циганкової.

 

 

Номінація «Найкраща команда року».

В цій номінації другий рік поспіль переможцем стає чоловіча команда рівненськогонародного клубу «Верес».

 

 

Номінація «Сенсація року», де відзначаються спортсмени, що вперше вибороли призові місця на міжнародних змаганнях.

В цьому році перемогла Ольга МАШАНЄНКОВА– майстер спорту України з легкої атлетики, яка виборола перше місце на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі.

 

 

Номінація «Найкращий спортивний організатор». В цій номінації перевагу віддали Петру НАГОРНОМУ – віце-президенту громадської спілки «Асоціація спортивної боротьби Рівненської області».

 

 

У номінації «Сильні духом» традиційно відзначають представників паралімпійського руху, вихованців регіонального центру «Інваспорт». В цьому році кращою визнано Юлію ІВАНИЦЬКУ – Заслуженого майстра спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, срібну призерку чемпіонату Європи, бронзову призерку чемпіонату світу.

У номінації «Спортивна слава Рівненщини» визнано переможцем Леоніда КАМЛОЧУКА – майстра спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, директора КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради.

У номінації «Разом із олімпійцями» кращим визнано Святослава СЕМИКРАСА – заслуженого майстра спорту України  з сумо, бронзового призера Всесвітніх ігор з сумо, друге місце на Кубку Європи та третє місце на чемпіонаті Європи з сумо.

У номінації «Меценат спортивного року» переможцем визнано Івана НАДЕЇНА – голову наглядової ради ПАТ «Рівненський народний клуб «Верес».

 

 

У номінації «Народний вибір» перемогла Аліна МАРТИНЮК – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу, бронзова призерка Всесвітніх ігор.

У номінації «Чесна гра» переможцем визнано чоловічу команду баскетбольного клубу «Рівне», яка виборола друге місце у чемпіонаті України з баскетболу.

У номінації «Об’єктивність та компетентність» переможцем визнано спортивного журналіста телекомпанії ITV Media Group Вадима МОРОЗА.

 

 

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради протягом року співпрацює з великою кількістю волонтерів. Вони не лише допомагають у проведенні спортивних заходів, а й власною активною життєвою позицією пропагують здоровий спосіб життя, активне дозвілля, залучають краян і самі організовують цікаві заходи, що розраховані на найрізноманітнішу аудиторію.

Щоб  віддячити цим людям і звернути увагу спільноти на їхню добровільну допомогу, декілька років поспіль на Рівненщині проводиться конкурс «Кращий волонтер «Спорту для всіх».

Цьогоріч, традиційно, з нагоди Міжнародного дня волонтера, було визначено переможців конкурсу в наступних номінаціях:

«Організатор» Олександр САМСОНЮК, голова відокремленого підрозділу громадської організації «Федерація бадмінтону України» у Рівненській області.

«Учасник» - Софія КУШНІР, майстер спорту України з боротьби вільної та сумо, студентка ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

«Активність» Світлана СТАНКО, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, тренер-викладач комунального закладу «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради.

«Дебют» Любов СЄДЛОВА, лаборант кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту Рівненського державного гуманітарного університету.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному