Головна » Новини » «Олімпійська година» на Рівненщині

 
 

«Олімпійська година» на Рівненщині

 

Анонс подій

  1. 5
    Бер

    1. “Асамблея Відділення 5 березня 11.00 “Інваспорт”

Фотогалерея

«Олімпійська година» на Рівненщині
Завершився локдаун та знову для всіх бажаючих відкрились басейни та аквапарки. З 25 січня та протягом лютого в багатьох куточках України, в різноманітних басейнах стартували ветерани та аматори плавання в рамках щорічного спортивного проєкту – Всеукраїнський поштовий годинний заплив «Олімпійська година».
Захід ініційований Всеукраїнською асоціацією плавальних клубів «Мастерс». До організації запливу в Рівному, що проходив цієї неділі в плавальному басейні СДЮСШОР № 2 Рівненської міської ради, долучилися також працівники КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Асоціація ветеранів фізичної культури і спорту області.
Основна мета «Олімпійської години» – пливти протягом однієї години в будь-якому басейні довжиною рівною і більше 25 м. Долучитись до проєкту можуть всі бажаючі, не залежно від віку та статі.
Активними учасниками «Олімпійської години» у цьому році стали рівненські плавці. Зокрема, Сімчук Наталія (категорія 45-49 років) подолала 3125м. Стригун Олександра (19-20 років) – 3140м, Зеленков Жорж (категорія діти) – 4175м, Стецюк Дмитро (30-34 роки) – 3550м, Манько Сергій (35-39 років)– 3875м. А найстарший учасник – Нестеренко Валерій (75-79 років) успішно подолав дистанцію у 2750 м.
Всі учасники запливу надішлють свої результати до Всеукраїнської асоціації плавальних клубів «Мастерс», яка вручить їм відповідні сертифікати.
Возможно, это изображение (18 людей, люди стоят та у приміщенні)

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному