Головна » Новини » Олімпійська легенда України

 
 

Олімпійська легенда України

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Олімпійська легенда України

 

Навчально-виховний комплекс «Колегіум» м.Рівне – школа олімпійської освіти, де цінують минуле, знають теперішнє і творять своє майбутнє. Саме так можна сказати про зустріч з легендарною Ніною Антонівною Бочаровою, спортсменкою, яка залишила вагомий слід в історії олімпійського спорту. В закладі цінують такі миті, адже добре знають, що зустріч з нею – велика честь для вихованців школи. Уже не перший рік учні закладу тісно спілкуються з легендарною спортсменкою, обмінюючись як вітаннями, так і подарунками. Цього разу вихованці «Колегіуму» привітали легендарну спортсменку з нагоди Дня заснування Національного олімпійського комітету України, щиро побажавши міцного здоров’я, невичерпного оптимізму й олімпійського завзяття, адже попри поважний вік, Ніна Антонівна веде активний спосіб життя і зустрічається з учнями, даючи мудрі поради та розповідаючи цікаві історії зі свого спортивного життя.

Виконати приємну місію випала честь вчителю фізичної культури Олегу Левенцю. Передавши оригінальні подарунки від закладу: листівку з вітанням, яку власноруч виготовили вихованці «Студії образотворчого мистецтва» під керівництвом Анжели Опришко та малюнок учениці 11 класу Столярчук Надії, на якому зображена Ніна Бочарова під час виступу на іграх Олімпіади у далекому 1952 році, завоювавши тоді золоту медаль у вправах на гімнастичній колоді, учитель висловив сподівання, що їхня дружба продовжиться й у 2019 році.

Така увага з боку школярів дуже потішила спортсменку. Від себе Ніна Антонівна щиро подякувала вихованцям закладу і побажала здоров’я, натхнення та впевнено рухатися до своєї мети.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному