Головна » Новини » «Олімпійський урок» на центральному майдані Рівного

 
 

«Олімпійський урок» на центральному майдані Рівного

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

«Олімпійський урок» на центральному майдані Рівного

Починаючи з 1994 року у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту України.В Рівному такі заходи завжди збирали велику кількість учасників та глядачів. Останні декілька років у цей деньз ініціативи Відділення НОК України в Рівненській області проводяться «Олімпійські уроки» з популярних видів спорту. Не став винятком і 2021 рік. Вже з самого ранку на майдані Незалежності було «спекотно» від спортивних активностей. Глядачі, які прийшли сюди, побачили багато майстер-класів та показових виступів спортсменів Рівненщини.

Розпочались урочистості з вітальних слів секретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна, голови Відділення НОК України в Рівненській області Миколи Петренчука, начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Віталія Андрощука, спортсменів-паралімпійців міста та нагородження кращих юних спортсменів. А далі, на імпровізований майданчик вийшли представники федерації художньої гімнастики які заворожили глядачів яскравими виступами. Їх естафету підхопили вихованці спортивних клубів та федерацій з різних видів єдиноборств, які провели тренувальні спаринги. Також, були організовані «Олімпійські уроки» з регбі, футболу, гандболу, волейболу та інших видів спорту.

​А ветерани рівненського баскетболу разом з місцевими депутатами організувати міні-турнір біля ТРЦ “ЗЛАТА ПЛАЗА”.

Звісно, що такий день не міг обійтися без мабуть найпопулярнішого виду спорту в Рівному – спідвею. Представники якого продемонстрували глядачам професійну амуніцію мотогонщиків, показали здобуті нагороди, провели показовий тест-драйв та навіть покатали бажаючих на мотоциклах.

Завершилось святкування показовим виступом рівненського богатиря, підполковника служби цивільного захисту Ігоря Головка , який продемонстрував традиційні вправи стронгменів, а на завершення вразив всіх присутніх тим, що зумів зрушити з місця та протягти декілька спеціальних автомобілів рятувальної служби.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному