Головна » Новини » Рівняни відзначили Всесвітній день ходьби. 07.10.2018 р.

 
 

Рівняни відзначили Всесвітній день ходьби. 07.10.2018 р.

 

Анонс подій

  1. 7
    Чер

    1. Олімпійський день

Фотогалерея

Рівняни відзначили Всесвітній день ходьби. 07.10.2018 р.

На Рівненщині Всесвітній день ходьби вперше відбувся у 2013 році. Проте, в усьому світі він проводиться  вже досить давно під егідою міжнародної організації TAFISA. У Японії, скажімо, такий захід проходить три дні у лісопарках біля Токіо.

 

 

День ходьби у Рівному традиційно проходив у форматі орієнтування у місті. Жителям обласного центру працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради запропонували взяти участь у квесті, завданням якого було знайти, орієнтуючись по карті, ряд спортивних магазинів, які зголосилися бути контрольними пунктами.

Отож, на майдані Незалежності зібралося чимало любителів найтрадиційнішого способу пересування. Під час реєстрації кожен з них отримав карту з нанесеним маршрутом та місцями контролю. На відкритті заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський, побажавши гарного настрою та з користю провести свій час. Зрештою, о 12 годині учасники вирушили у свою подорож. Головним завданням було – пройти по маршруту, зробити відмітки у місцях контролю та повернутися на місце старту.

 

 

А основним стимулом до участі у цій прогулянці була лотерея, що розігрувалася серед учасників заходу, котрі успішно виконали завдання. Лоти для неї надали, знову ж таки, заклади, що зголосилися стати об’єктами квесту: магазин туристичного спорядження «Gorgany», веломагазин «RIVELO» та спортивні магазини «Sport-Prim», «Спорт-С» та «ІНКОВ».

 

 

Під час лотереї розігрувався різноманітний спортивний інвентар та інші речі, потрібні для занять фізичною культурою та спортом. Лоти для лотереї надали також Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівнеської обласної ради. Загалом, перелік лотів був досить великим, тож багато учасників заходу поверталися додому не з порожніми руками. Спеціальними призами були відзначені наймолодший та найстарший учасники. Зокрема, Тетяні Гізун був всього один місяць, а Валерію Буренку 74 роки.

 

 

Впродовж проведення заходу рівняни, мали також можливість скористатися послугами пункту прокату, розгорнутого КЗ «ОЦФЗН» «Спорт для всіх», де всім охочим видавали у безкоштовне користування різні м’ячі, бадмінтон, фрізбі та інший спортінвентар.

Всього у Всесвітньому дні ходьби взяло участь близько двох сотень рівнян. Також до такого спортивного свята долучилися учасники з Новоград-Волинського, Чернівців та Києва.

Заходи з нагоди Всесвітнього дня ходьби, крім обласного центру, відбулися і у інших населених пунктах Рівненщини.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному