Головна » Новини » Рівняни відзначили Всесвітній день ходьби. 07.10.2018 р.

 
 

Рівняни відзначили Всесвітній день ходьби. 07.10.2018 р.

 

Анонс подій

 1. 21
  Лют

  1. “Розминка від чемпіона” Млинівська ОТГ
 2. 28
  Лют

  1. “Розминка від чемпіона”Здолбунівський район
 3. 7
  Бер

  1. “Розминка від чемпіона”Дубенський район
 4. 14
  Бер

  1. “Розминка від чемпіона”Гощанський район

Фотогалерея

Рівняни відзначили Всесвітній день ходьби. 07.10.2018 р.

На Рівненщині Всесвітній день ходьби вперше відбувся у 2013 році. Проте, в усьому світі він проводиться  вже досить давно під егідою міжнародної організації TAFISA. У Японії, скажімо, такий захід проходить три дні у лісопарках біля Токіо.

 

 

День ходьби у Рівному традиційно проходив у форматі орієнтування у місті. Жителям обласного центру працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради запропонували взяти участь у квесті, завданням якого було знайти, орієнтуючись по карті, ряд спортивних магазинів, які зголосилися бути контрольними пунктами.

Отож, на майдані Незалежності зібралося чимало любителів найтрадиційнішого способу пересування. Під час реєстрації кожен з них отримав карту з нанесеним маршрутом та місцями контролю. На відкритті заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський, побажавши гарного настрою та з користю провести свій час. Зрештою, о 12 годині учасники вирушили у свою подорож. Головним завданням було – пройти по маршруту, зробити відмітки у місцях контролю та повернутися на місце старту.

 

 

А основним стимулом до участі у цій прогулянці була лотерея, що розігрувалася серед учасників заходу, котрі успішно виконали завдання. Лоти для неї надали, знову ж таки, заклади, що зголосилися стати об’єктами квесту: магазин туристичного спорядження «Gorgany», веломагазин «RIVELO» та спортивні магазини «Sport-Prim», «Спорт-С» та «ІНКОВ».

 

 

Під час лотереї розігрувався різноманітний спортивний інвентар та інші речі, потрібні для занять фізичною культурою та спортом. Лоти для лотереї надали також Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівнеської обласної ради. Загалом, перелік лотів був досить великим, тож багато учасників заходу поверталися додому не з порожніми руками. Спеціальними призами були відзначені наймолодший та найстарший учасники. Зокрема, Тетяні Гізун був всього один місяць, а Валерію Буренку 74 роки.

 

 

Впродовж проведення заходу рівняни, мали також можливість скористатися послугами пункту прокату, розгорнутого КЗ «ОЦФЗН» «Спорт для всіх», де всім охочим видавали у безкоштовне користування різні м’ячі, бадмінтон, фрізбі та інший спортінвентар.

Всього у Всесвітньому дні ходьби взяло участь близько двох сотень рівнян. Також до такого спортивного свята долучилися учасники з Новоград-Волинського, Чернівців та Києва.

Заходи з нагоди Всесвітнього дня ходьби, крім обласного центру, відбулися і у інших населених пунктах Рівненщини.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному