Головна » Новини » «Розминка від чемпіона» на Дубровиччині

 
 

«Розминка від чемпіона» на Дубровиччині

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Сьогоднішній день, мабуть, на довго запам’ятається вихованцям Мочулищенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради Рівненської області. Адже в рамках спортивно-масових заходів «Розминка від чемпіона» до них завітав надзвичайно цікавий гість. Дмитро Мурдза – майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики. Дмитро – справді надзвичайно активний і талановитий. Окрім занять спортом, він навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті, декламує вірші та сам пише поезію, бере участь у різноманітних конкурсах та проектах.
– Вважаю, що без наполегливості, оптимізму й почуття гумору жодні перемоги неможливі! – розпочав спілкування з дітьми пауерліфтер. А як підтвердження своїх досягнень Дмитро привіз з собою величезну кількість нагород, що викликало неабиякий інтерес присутніх.
У продовження заходу, учні мали нагоду взяти участь у активній розминці, що для них провів чемпіон. Завершилась зустріч – фотосесією з гостем і його нагородами та традиційними автографами на згадку. Окрім того, всі юнаки та дівчата отримали сувеніри від організатора – комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, а навчальний заклад – олімпійську літературу від Рівненське обласне відділення НОК України
Користуючись нагодою, працівники «Спорту для всіх Рівненщини» відвідали с. Людинь Висоцької об’єднаної територіальної громади, де привітали найактивнішу громаду області з перемогою у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей у літній канікулярний період «Школа плавання» та вручили спортивний інвентар від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному