Головна » Новини » Щедрий вівторок у тучинській школі-інтернат пройшов по-спортивному

 
 

Щедрий вівторок у тучинській школі-інтернат пройшов по-спортивному

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

Третього грудня добра побільшає! Бо саме в цю дату проходить Всеукраїнський день добрих справ. #GivingTuesday – всесвітній рух, і минулого року Україна долучилася до нього офіційно. Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради теж не були осторонь. Вони завітали сьогодні з оновленою спортивною програмою до учнів комунального закладу Тучинська спеціальна школа. Такі зустрічі можна назвати традиційними, оскільки вже понад десять років в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!» КЗ«ОЦФЗН «Спорт для всіх» проводить для вихованців спеціальних закладів цікаве і активне дозвілля.

Було очевидно, що й діти з нетерпінням чекали змагань. Після короткого ознайомлення з умовами проходження естафет, шість команд-учасниць перейшли до стартів, намагаючись показати всю свою швидкість і спритність у шести спортивних естафетах.
Підтримка чисельних вболівальників, цікаві та динамічні конкурси, різноманітний яскравий інвентар – створювали справжню святкову спортивну атмосферу!
Досхочу набігавшись, на дітей чекало нагородження. На згадку про Всеукраїнський день добрих справ та для подальших тренувань з волейболу діти отримали від організаторів м’яч. А далі – відзначили беззаперечного переможця змагань. Ним стала команда «Динамо». Крім того, були відзначені переможці конкурсу малюнка на спортивну тематику, що напередодні проходив у школі. На завершення заходу всі учасники отримали сувеніри від Рівненське обласне відділення НОК України. Отож, добрих справ та щасливих дітей сьогодні стало більше!

На изображении может находиться: 30 человек, люди улыбаются, баскетбольная площадка и обувь
На изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят и ребенок
На изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом, баскетбольная площадка и в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом и баскетбольная площадка


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному