Головна » Новини » Шанувальники лижного спорту брали участь в обласному фестивалі. 27.01.2019 р.

 
 

Шанувальники лижного спорту брали участь в обласному фестивалі. 27.01.2019 р.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Шанувальники лижного спорту брали участь в обласному фестивалі. 27.01.2019 р.

 

Минулими вихідними у Рівному відбувся обласний фестиваль з лижних гонок серед ветеранів та аматорів фізичної культури і спорту у рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима». Захід організував комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області. Він проводився з метою популяризації і подальшого розвитку лижних гонок в області, пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя.

 

 

На лижню, прокладену у парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка, вийшли кілька десятків учасників. Вони змагалися у лижному спринті, долаючи дистанцію у 300 м (1 коло). Старти проходили окремо серед чоловіків та жінок. Змагання відбувались у невимушеній дружній атмосфері. Лижники мали змогу не тільки продемонстрували свою майстерність, але й корисно провести своє дозвілля у колі друзів та знайомих.

 

 

А переможцями фестивалю стали наступні учасники. Серед дітей кращим був Рінат Паламарчук. Серед чоловіків у віковій групі 30-39 років найкращий результат показав Сергій Манько. Ярослав Чопей виграв у своїй віковій групі 40-49 років. Серед спортсменів-ветеранів 50-59 років найшвидшим виявився Павло Лавор. У віковій групі 60-69 років тріумфував Іван Давидюк. Цікавою вийшла боротьба серед ветеранів, яким уже за 70 років. Тут перше місце виборов костопільчанин Валерій Нестеренко. Слід відмітити, що найстаршим учасником змагань став вісімдесятиоднорічний Іларій Січовий.

 

 

Жінки також показали неабияку спортивну майстерність та наполегливо боролися за перемогу. Зрештою, чемпіонами у свої вікових групах стали Ірина Сидорчук, Світлана Труш та Мирослава Філіпчук.

 

 

За підсумками фестивалю, найкращий результат серед чоловіків показав Ярослав Чопей. Його час – 1.07.25. Серед жінок, з результатом 1.23.18, найшвидшою була Світлана Труш.

 

 

Переможці та призери лижних гонок отримали дипломи від комунального закладу “Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Рівненської обласної ради а також призи від Відділення НОК України в Рівненській області.

 

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному