Головна » Новини » «Сімейні перегони» в Рівному

 
 

«Сімейні перегони» в Рівному

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Сімейні перегони» в Рівному
За щоденними клопотами родинам не так вже і часто випадає нагода разом провести час на спортивному майданчику і відчути себе єдиною командою. Таку можливість мали учасники чергового туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність», що цими вихідними відбувся в ЗОШ № 25 м. Рівне.
Слід відзначити, що змагання проходили весело та завзято ще й за великої підтримки вболівальників.
Для перемоги учасники повинні були набрати якнайбільше балів у спортивній вікторині, що традиційно розпочинає змагання, продемонструвати свої найкращі здібності у швидкості, спритності та злагодженості дій у п’яти естафетах: «Хокей», «Спортивний сніговик», «Змійка», «Футболісти», «Баскетбол».
В результаті безкомпромісної боротьби ІІІ місце посіла команда сімей Радзієвських та Цехмейструк, ІІ місце – сім’я Грицюк та Кухарчук, а право називатися найспортивнішою сім’єю виборола команда Луцик, всі з м.Рівне.
Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та отримали призи від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
Але попри офіційні результати – переможцями були усі учасники! Сімейні команди були задоволені можливістю випробувати себе на спортивних дистанціях, поспілкуватися й загалом цікаво й змістовно провести час.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному