Головна » Новини » Соціальна кампанія «Не лінуйся! Рухайся!» на Рівненщині 2022

 
 

Соціальна кампанія «Не лінуйся! Рухайся!» на Рівненщині 2022

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Соціальна кампанія «Не лінуйся! Рухайся!» на Рівненщині 2022

Ні для кого не буде таємницею, що рух — це життя. Ідея всеукраїнської соціальної кампанії «Не лінуйся! Рухайся!», що відбувалась у територіальних громадах Рівненщини протягом року, активізація інформаційно-пропагандистської роботи за здоровий спосіб життя, залучення якомога більше населення різного віку, статі та фізичної підготовки до спортивно-масових заходів.

 

 

В громадах області були організовані різноманітні спортивні програми, майстер-класи,  тематичні руханки та флешмоби,  активізовано роботу спортивних майданчиків, зон тренувань із залученням провідних тренерів і відомих спортсменів.

 

 

Загальне керівництво проведення цих заходів здійснювало управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Переможці та призери серед територіальних громад області визначались за найбільшою кількістю учасників у відсотковому відношенні до усіх жителів. Отож, трійка лідерів виглядає так:

І місце – Головинська територіальна громада;

ІІ місце – Варковицька територіальна громада;

ІІІ місце – Млинівська територіальна громада.

Вітаємо переможців! Всі вони будуть нагороджені кубками, дипломами та пам’ятними сувенірами від організаторів заходу.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному