Головна » Новини » Спартакіада «Рух заради здоров’я» стартувала в Острозі. 13.08.2021

 
 

Спартакіада «Рух заради здоров’я» стартувала в Острозі. 13.08.2021

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

Спартакіада «Рух заради здоров’я» стартувала в Острозі. 13.08.2021

Рухова і фізична активність є важливим, фундаментальним чинником формування, збереження, зміцнення здоров’я та розвитку людини.
Тому, головною метою спартакіади «Рух заради здоров’я», що стартувала на Рівненщині у підвідомчих установах департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, стало залучення їх підопічних до активного проведення дозвілля, пропаганди масового спорту та здорового способу життя, заохочення різних за віком людей до рухової активності.
Цього разу спортивні заходи відбувались у комунальному закладі «Острозький психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради.
На початку командних змагань, з побажанням гарних стартів, до присутніх звернулась директор департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації Роза Слободенюк.
Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, які забезпечують організацію та проведення спортивно-масового заходу, запропонували учасникам спортивну програму із п’яти естафет. А решта підопічних, гості та працівники закладу спостерігали за змаганнями та вболівали за команди.
В таких заходах не стільки важлива перемога, як можливість порухатися, урізноманітнити дозвілля та з користю для здоров’я провести час. По завершенню – учасники були нагороджені дипломами, сувенірами та солодкими подарунками.

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному