Головна » Новини » Спартакіада «Рух заради здоров’я» у Дубно. 15.07.2021

 
 

Спартакіада «Рух заради здоров’я» у Дубно. 15.07.2021

 

Анонс подій

  1. 11
    Вер

    1. “11 вересня, Олімпійський урок”

Фотогалерея

Наші спонсори

Спартакіада «Рух заради здоров’я» у Дубно. 15.07.2021

Минулого тижня в Рівненській області стартувала спартакіада у підвідомчих установах департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської обласної державної адміністрації «Рух заради здоров’я», з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Захід проводиться за підтримки комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і Відділення НОК України в Рівненській області.

 

 

Цього разу спортивні активності відбувались у комунальному закладі «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю» Рівненської обласної ради. Минулими роками підопічні цього закладу посідали призові місця в фіналі змагань. Повболівати за них приїхав перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, депутати обласної ради Руслана Потапчук, Вікторія Опанасюк та Юлія Шигорева.

 

 

Команди-учасниці боролися між собою в естафетах «Флорбол», «Фітбол», «Баскетбол», «Рівновага» та «Футбол». Жодне з цих завдань не вимагало особливих фізичних зусиль, тому всі зуміли успішно дістатися фінішу. Доки учасники виконували поставлені завдання, решта підопічних, гостіта працівники закладу спостерігали за змаганнями та вболівали за учасників на кожному новому етапі.

 

 

В подібних заходах не стільки важлива перемога, як можливість провести час з користю для здоров’я та урізноманітнити дозвілля. Окрім того, не залежно від здобутих результатів, кожен учасник отримав подарунки від організаторів. А далі естафету спартакіади «Рух заради здоров’я» приймає комунальний заклад «Тучинський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному