Головна » Новини » «Спорт для всіх» – радість життя» – руйнує вікові стереотипи.

 
 

«Спорт для всіх» – радість життя» – руйнує вікові стереотипи.

 

Анонс подій

  1. 10
    Кві

    1. “Олімпійське лелеченя”

Фотогалерея

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана. Дата покликана привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їхнім життям. Сьогодні у Рівному в приміщені комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорт…у інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради зібралися активні та спортивні, не залежно від віку, учасники обласного фестивалю «Спорт для всіх» – радість життя».
Його організатори – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з обласною організацією ФСТ «Спартак» запропонували учасникам взяти участь у змаганнях з трьох видів спорту: настільний теніс, дартс та шашки .
Перед початком заходу до всіх присутніх з вітальним словом звернулися Василь Шевчук, голова обласної організації ФСТ «Спартак» та Микола Петренчук, директор обласного комунального закладу «Спорт для всіх», голова Відділення НОК України в Рівненській області.
Боротьба за перемогу проходила у трьох вікових групах. Після тривалих спортивних баталій серед тенісистів перемогу вибороли: Сергій Ксензик, Михайло Фик та Григорій Завадський.
У дартсі найбільш влучним виявилися: Сергій Левчик, Сергій Карпенюк та Іван Давидюк.
А найкращими в змаганнях з шашок стали: Іван Власик, Сергій Карпенюк та Леонід Іткін.
Переможці та призери фестивалю отримали дипломи і медалі КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення НОК України у Рівненській області. Вітаємо переможців! А всім учасникам бажаємо ще довгі роки бути для оточуючих прикладом активності, стійкості духу і волі!

На изображении может находиться: 1 человек, занимается спортом, стол, баскетбольная площадка и в помещении
На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и шахматы
На изображении может находиться: 3 человека, в помещении
На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному