Головна » Новини » Спорт робить нас щасливішими. 27.10.2022

 
 

Спорт робить нас щасливішими. 27.10.2022

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Спорт робить нас щасливішими. 27.10.2022

У воєнний час спортивні заняття особливо важливі, адже сприяють психологічному розвантаженню, дають відчуття спокою та можливість відволіктися від тривожної повсякденності. Тому, не дивлячись на складнощі сьогодення, в освітніх закладах Рівненщини продовжується спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона». Його організатор – комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Цього разу «Розминка» завітала у відносно віддалений географічно район – Смородську гімназію Миляцької територіальної громади.
Сьогодні гостем заходу став майстер спорту України з пауерліфтингу Павло Корнєєв. На зустріч з ним зібралась ледь не вся школа. Спортсмен показав учням серед яких були і діти з м. Бахмут, вправи, які й сам використовує під час тренувань. Вади зору не завадили донести до школярів всі знання і досвід, якими хотів поділитися атлет.
А ще Павло розповів, що він призер чемпіонату і кубку України з пауерліфтингу. Спортом почав серйозно займатися в 38 років. Наразі тренується у секції з пауерліфтингу при комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради.
- Ми не можемо уникнути стресу під час війни, але можемо знайти власні шляхи впоратися з ним. Тренування – один із найпростіших способів стабілізувати емоційний стан,- ділився власним досвідом з присутніми атлет.
Учні з захопленням слухали гостя, ставили йому запитання та фотографувалися. Одним словом, на шкільному майданчику панувала по спортивному дружня атмосфера.
Також юнаки та дівчата, перед проведенням активної розминки, вправлялися у інтелектуальному конкурсі «Олімпійська вікторина». Сувеніри від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області дісталися найбільш ерудованим та кмітливим. Також, традиційно були відзначені автори кращих малюнків на спортивну тематику.
Розім’явшись, учні долучилися до майстер-класу з підняття штанги від Павла Корнєєва. Немає сумніву, що професійні поради спортсмена стануть стимулом та поштовхом для більшості школярів займатися фізичною культурою та спортом.

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному