Головна » Новини » Спортерудит 24 тур”, 28-31.10.2022

 
 

Спортерудит 24 тур”, 28-31.10.2022

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

“Спортерудит 24 тур”, 28-31.10.2022

Сьогодні у світі відзначається Всесвітній день міст. Він проходить під загальним гаслом «Краще місто, краще життя». Щороку обирається тема Дня, покликана привернути увагу до успіхів в галузі урбанізації або до проблем в цій сфері.
З цієї нагоди, усіх поціновувачів інтелектуального конкурсу «Спортерудит» комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоровʹя населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області запросили долучитися до 24 туру вікторини – «Міста-олімпійці».
Міста якої країни прийняли найбільшу кількість Олімпійських ігор сучасності, у якому місті розташовано штаб-квартиру МОК, де востаннє відбулися змагання з перетягування линви на літніх Олімпійських іграх – на ці та інші питання давали відповіді понад 50 учасників «Спортерудиту».
Завдання виявились не з легких! З ним успішно зуміли впоратись 10 інтелектуалів: Пивоварчук Ольга, Левчик Сергій (м. Рівне), Мельник Михайло, Дарина, Катерина та Ганна (с. Карасин), Власюк Сергій (с. Верба), Гук Іванна (с. Мала Любаша), Гузь Віталій та Марія (с.Головин). Чотирнадцяте питання, у зв’язку з технічною помилкою, не враховувалось. За умовами конкурсу серед них було проведено Random, який і визначив переможця. Фортуна цього разу усміхнулась Іванні Гук. Вітаємо з перемогою у конкурсі! Дякуємо всім учасникам!

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному