Головна » Новини » Спортерудит 25 тур, 11-14.11.2022

 
 

Спортерудит 25 тур, 11-14.11.2022

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Спортерудит 25 тур, 11-14.11.2022

 

Нещодавно у світі відзначався день створення “Книги рекордів Гіннеса” (World Records of Guinness). З цієї нагоди, з 11 по 14 листопада 2022 року, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоровʹя населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області проводили черговий тур конкурсу «Спортерудит» – вікторину «Наші спортивні рекорди».

 

 

Хто став першим українським фристайлістом, котрий здобув золоту олімпійську медаль чи хто став наймолодшим чемпіоном Європи, чиї рекорди не можуть досі побити вже багато років поспіль, в якому виді спорту було здобуто першу в історії України олімпійську медаль, – на ці та інші питання давали відповіді понад 80 інтелектуалів Рівненщини.

 

 

Успішно із всіма питаннями впорались 22 учасника. За умовами конкурсу серед них було проведено Random, який і визначив переможця. Цього разу приз від організаторів буде відправлений в м. Корець активному учаснику багатьох наших заходів Юрію Кречмаровському. Вітаємо!! Дякуємо всім учасникам та запрошуємо до участі у наступних турах «СпортЕрудиту».

 

Юрій Кречмаровський

 

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному