Головна » Новини » “Спортивні рекорди. 12 тур. Тенісний дует”. 04-08.11.2022

 
 

“Спортивні рекорди. 12 тур. Тенісний дует”. 04-08.11.2022

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

“Спортивні рекорди. 12 тур. Тенісний дует”. 04-08.11.2022

Гра в теніс настільний до душі мабуть всім, хто хоч раз брав в руки ракетку. Однакове задоволення від нього отримують як люди поважного віку так і зовсім юні спортсмени. І це довели учасники конкурсу «Спортивні рекорди.12 тур. Тенісний дует», що вже традиційно проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області.

 

 

За його умовами, учасники знімали 30-ти секундні відео гри в настільний теніс  тарозміщували його у відповідній події на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини», що у Фейсбуці. Отже, цими вихідними 22 пари учасників з різних куточків Рівненщини  боролись за перемогу, встановлюючи власні рекорди щодо кількості вдалих передач під час гри. А вболівала за них аудиторія в понад 10 тисяч краян!

 

 

За підсумками проведення конкурсу, в досить напруженій боротьбі І місце здобули: Владислав Ковальчук та Богдан Войдюк (м. Рівне, клуб «Імпульс») з результатом 70 передач.

 

Владислав Ковальчук та Богдан Войдюк

р

ІІ місце – Максим Ковальов та Стас Одарієв (м. Рівне, підлітковий клуб «Олімпія») 66 передач.

 

Максим Ковальов та Стас Одарієв

 

ІІІ місце – Віталій Демчук та Віталій Гузь (Злазненський ліцей Головинської ТГ) 62 передачі.

 

Віталій Демчук та Віталій Гузь

 

Але переможених у цьому конкурсі немає! Адже всі, без виключення, учасники встановили свій власний рекорд, отримали гарний заряд енергії та позитиву.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному