Головна » Новини » Стрибки через скакалку – проста вправа

 
 

Стрибки через скакалку – проста вправа

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Стрибки через скакалку – проста вправа, доступна кожному в будь-якому місці і в будь-який час. Це один з кращих, якщо не найкращий, метод підвищення рівня фізичної підготовки, що майже не має обмежень. 10 хвилин занять з скакалкою надають серцево-судинній системі такий ефект, який прирівнюється подоланню 3 км на велосипеді протягом 6 хвилин, або 12 хвилинам плавання, чи бігу на 2 км. Стрибки зі скакалкою розвивають витривалість, зміцнюють серцево-судинну і дихальну системи, м’язи ніг та допомагають позбавитися від зайвої ваги. Що стосується спалювання калорій, а це в період новорічних свят особливо актуально, заняття зі скакалкою перевершують велосипед, теніс і плавання!
Отож, у ці вихідні ми розпочинаємо сезон «Спортивних рекордів»-2021 саме зі скакалки. Нагадаємо, що минулорічний рекорд встановила рівнянка Ольга Астаф’єва, здійснивши 105 стрибків за 30 секунд!
Якщо ви готові встановлювати власні рекорди стрибків через скакалку, або ж навіть перевершити минулорічний – долучайтесь до участі в онлайн події самостійно, разом з друзями, чи всією сім’єю.
Щоб взяти участь у конкурсі необхідно:
- вподобати сторінку Спорт для всіх Рівненщини у соціальній мережі «Фейсбук»;
- поширити цей допис на своїй сторінці з позначкою «Публічно»;
- відзняти 30-ти секундне відео з виконанням стрибків через скакалку та з 8 по 11 січня (до 10.00 години) розмістити його у події «Спортивні рекорди. Скакалка» на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук», зазначивши прізвище виконавця рекорду та населений пункт.
https://www.facebook.com/events/758815501400689/?active_tab=discussion
Від одного учасника приймається лише одне відео‼! Підсумки будуть висвітлені 11 січня 2021 року.
Зображення може містити: текст

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному