Головна » Новини » Свято Олімпійського прапора в ДЮСШ №4 м.Рівне.

 
 

Свято Олімпійського прапора в ДЮСШ №4 м.Рівне.

 

Анонс подій

  1. 7
    Чер

    1. Олімпійський день

Фотогалерея

Свято Олімпійського прапора в ДЮСШ №4 м.Рівне.

 

Рівненщина традиційно делегує юних спортсменів в складі збірних команд України на літні юнацькі Олімпійські ігри, з яких попередні два рази вони повертались з нагородами. Ось і цього разу до юнацької олімпійської команди України ввійшло двоє наших спортсменів: Світлана Жульжик, учениця Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту та Дмитро Гонта, студент Рівненського автотранспортного коледжу, вихованець відділення кульової стрільби ДЮСШ № 4 м.Рівне.

З нагоди початку ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор на спортивному майданчику ДЮСШ № 4 зібрались вихованці школи, тренери, керівництво закладу та почесні гості. З вітальним словом до присутніх звернулись голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук та учасник ХХУІІ літніх Олімпійських ігор, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Леонід Камлочук.

Право підняти прапори разом з уславленим спортсменом здобули кращі вихованці відділення кульової стрільби школи.

На згадку про захід юним спортсменам гості вручили книги про ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри, які надав Національний олімпійський комітет України.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному