Головна » Новини » Тенісна розминка в Бокіймівській громаді. 27.04.2023

 
 

Тенісна розминка в Бокіймівській громаді. 27.04.2023

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Тенісна розминка в Бокіймівській громаді. 27.04.2023

 

Одинадцятий сезон обласного спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона», що проходить на Рівненщині за ініціативи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», сьогодні фінішував у Хорупанській гімназії Бокіймівської територіальної громади.  Не зважаючи на всі складнощі сьогодення, з вересня 2022 року по квітень 2023 року він охопив понад 1500 учасників. Двадцять чотири титулованих спортсмена відвідали 22 навчальних заклади області.

 

 

Фінальна зустріч сезону відбулась за участю майстра спорту України, переможця всеукраїнських змагань з настільного тенісу Михайла Марчука. Після короткого знайомства, спортсмен розповів школярам про свою спортивну кар’єру, чому надав перевагу тенісу та режим тренувань в цьому виді спорту. Традиційно сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області були нагороджені переможці конкурсу малюнка на спортивну тематику та найкращі знавці спорту, що взяли участь в «Олімпійській вікторині».

 

 

Наступним етапом зустрічі стала практична частина – інтенсивна розминка, яку виконує спортсмен перед тренуваннями. А далі був майстер-клас від Михайла. Окрім того, сьогодні дітям було запропоновано спробувати себе у набиванні тенісного м’ячика. Бажаючих було достатньо. Можливо незабаром у Хорупанській гімназії з’являться свої чемпіони у цьому виді спорту.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному