Головна » Новини » «Ти зможеш, якщо зміг я!» у Острозі

 
 

«Ти зможеш, якщо зміг я!» у Острозі

 

Анонс подій

  1. 1
    Чер

    1. Олімпійський день.Парк культури і відпочинку ім.Тараса Шевченка, початок о 10.00 Дати проведення 1-19 червня

Фотогалерея

Реформи, що останніми роками реалізовуються в освітніх закладах, значною мірою торкаються інклюзивної освіти. Однією із її складових є залучення дітей до позакласної роботи та організація їхнього активного дозвілля. Вже багато років поспіль комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Рівненське обласне відділення НОК України співпрацює в цьому напрямку із спеціальними навчальними закладами. Фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я!», що нещодавно відбувся у КЗ “Острозька школа-інтернат I-III ст” (комунальний заклад «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради) мав на меті охопити організованою руховою активністю якомога більше вихованців, пропагувати серед них фізичну культуру та здоровий спосіб життя.
У спортивному залі вишикувалось шість команд-учасниць змагань, у складі яких були діти із чотирьох областей України. Перед початком заходу учасників ознайомили із правилами проходження естафет. Діти, що брали участь у спортивних активностях, дуже добре підготовлені фізично, але мають вади слуху, тому протягом змагань з ними працював сурдоперекладач. Проте це ніяк не відобразилося на спортивному азарті і бажанні перемагати. Всі команди досить успішно демонстрували свою вправність у володінні різноманітним спортивним інвентарем. Але в ході напруженої боротьби все ж таки визначився єдиний лідер, ним стала команда «Вовки».
Крім того, були нагороджені переможці конкурсу малюнка на спортивну тематику, що напередодні проходив у школі. На завершення заходу всі учасники отримали на згадку сувеніри від організаторів свята.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному