Головна » Новини » «Ти зможеш, якщо зміг я!»

 
 

«Ти зможеш, якщо зміг я!»

 

Анонс подій

  1. 10
    Тра

    1. “Фестиваль естафет” ДЮСШ №4 м.Рівне”.

Фотогалерея

«Ти зможеш, якщо зміг я!»

 

В поточному році держава значну увагу приділила дітям з особливими освітніми потребами. Впровадження інклюзивної освіти, окрім власне навчального процесу, передбачає ще й залучення дітей до позакласної роботи і організацію їхнього активного дозвілля. Вже багато років поспіль Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» також допомагає закладам освіти у проведенні їхнього рухового відпочинку. З-поміж всіх, особливо вирізняється фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я!», котрий завжди викликає неабиякий інтерес з боку школярів.

 

 

В Рівненській області організацією і проведенням цього заходу займається комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Ціллю такої ініціативи є охопити організованою руховою активністю якомога більше дітей-вихованців спеціальних навчальних закладів, пропагувати серед них фізичну культуру і знайомити з новими видами спорту.

 

 

Нещодавно організатори цього заходу, з програмою спортивних естафет, завітали до с. Чудель Сарненського району. Тут в «Чудельській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №1 І-ІІ ступенів» і в «Чудельській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №2 І-ІІ ступенів» вони провели для учнів справжнє спортивне свято. Спершу вихователі розподілили дітей на рівні команди. У складі своїх колективів школярі вислухали правила і без зайвих затримок приступили до спортивних баталій. Їхнім підсумком стала перемога у своїх школах команд «M&M’s» та «Спритні». Також, під час нагородження кращих колективів сувенірами від Відділення НОК України в Рівненській області, організатори відзначили юних художників, чиї роботи зайняли призові місця в конкурсі спортивного малюнку, котрий раніше відбувався в навчальному закладі.

 

 

 

 

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному