Головна » Новини » В Рівненській області завершилися заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!»

 
 

В Рівненській області завершилися заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!»

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

В Рівненській області завершилися заходи «Ти зможеш, якщо зміг я!»

 

Протягом листопада і грудня поточного року вісім спеціальних навчальних закладів долучилися до Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!». Завершилося це спортивне свято в Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №1 І-ІІІ ступенів.

 

 

За цей час організатори з комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області залучили понад півтисячі дітей до такої організованої рухової активності.

 

 

Під час заходу команди змагалися у естафетах з елементами баскетболу, флорболу, волейболу, боулінгу та багатьох інших видів спорту. Їхні друзі та вихователі протягом кожного старту голосно підтримували усіх учасників. Така підтримка найбільше надихнула дітей з команди, яка назвалася в честь свого улюбленого футбольного клубу – «Барселона». Вони виграли більшість естафет і впевнено здобули перше місце. Другою стала «Фортуна», а третє місце виборов «Олімп». Завершився захід традиційним нагородженням усіх переможців і призерів.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному