Головна » Новини » В Рівному відбулися змагання з пауерліфтингу

 
 

В Рівному відбулися змагання з пауерліфтингу

 

Анонс подій

  1. 10
    Кві

    1. “Олімпійське лелеченя”

Фотогалерея

В рамках відкритого кубку Рівненської області з пауерліфтингу відбулися змагання спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту. Вони вже не вперше проходять з ініціативи комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Рівненської обласної організації Федерація пауерліфтингу України. Подібні заходи в області проводяться регулярно і мають на меті підвищення рівня майстерності спортсменів, виявлення найсильніших з них для участі в змаганнях Всеукраїнського рівня, а також подальший розвиток і популяризація пауерліфтингу.

Найкращих з-поміж себе ветерани визначали в приміщенні комунального закладу «Рівненський регіональний центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.
Всі спортсмени змагалися окремо з триборства та жиму лежачи у абсолютній ваговій категорії та були розділені віковими групами. Щоб урівняти шанси на перемогу учасників з різною вагою, визначення переможців відбувалося за формулою IPF, що з 2019 року застосовується на змаганнях з пауерліфтингу.
Зрештою, у своїх вікових групах перемогу здобули:
Прудніченков Віктор, Колесник Ярослав, Корнєєв Павло, Рижук Олег, Пастушенко Анатолій, Матяш Віталій, Нікітчук Ігор, Гаврилюк Галина, Мороз Сергій (всі з м. Рівне), Савран Валентин з смт Млинів та Ярмолка Валерій і Чухрай Олександр з м. Березне. Переможці та призери були нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх Рівненської обласної ради» та призами від Рівненське обласне відділення НОК України

На изображении может находиться: 2 человека, в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, в помещении
На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, обувь и в помещении
На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному