Головна » Новини » «Веселі старти» визначили своїх переможців. 2021

 
 

«Веселі старти» визначили своїх переможців. 2021

 

Анонс подій

  1. 11
    Вер

    1. “11 вересня, Олімпійський урок”

Фотогалерея

Наші спонсори

«Веселі старти» визначили своїх переможців. 2021

 

Традиційно, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Рівненщині проводиться ціла низка спортивних заходів. Дошкільні заклади області теж стали їх учасниками, адже протягом червня активно долучались до проведення Всеукраїнських спортивних свят «Веселі старти».

 

 

Діти брали участь в різноманітних естафетах, іграх, конкурсах малюнка на спортивну тематикута іншихактивностях. Згідно з правилами, кращою стає та територіальна громада області, де в заході було найбільше учасників у відсотковому відношенні до загальної кількості дітей дошкільного віку цієї територіальної громади. Звісно, проведення всіх заходів мало бути підтверджено фото та відеоматеріалами, статтями у друкованих ЗМІ та в соціальних мережах. Цьогоріч у конкурсі взяло участь понад 5000 дітей! Тому визначити переможця було завданням з непростих.

 

 

Але, підсумки підведені. То ж оголошуємо переможців:

І місце –   Рівненська територіальна громада;

ІІ місце – Вараська територіальна громада;

ІІІ місце – Головинська територіальна громада.

 

 

Вітаємо переможців! Всі вони отримають спортивні відзнаки та призи від організаторів: комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області.

 

 

 

 

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному