Головна » Новини » Ветерани Рівненщини брали участь у фестивалі «Спорт для всіх» – радість життя»

 
 

Ветерани Рівненщини брали участь у фестивалі «Спорт для всіх» – радість життя»

 

Анонс подій

  1. 7
    Чер

    1. Олімпійський день

Фотогалерея

Ветерани Рівненщини брали участь у фестивалі «Спорт для всіх» – радість життя»

 

У Рівному пройшов обласний спортивний фестиваль з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, організований комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з обласною організацією ФСТ «Спартак». Захід проводився з метою пропаганди фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я ветеранів та залучення їх до активного і здорового способу життя.

 

 

Люди, які віддали спорту та фізичній культурі багато часу, черговий раз зібралися в приміщені комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради, щоб взяти участь у змаганнях з настільного тенісу, дартсу та шашок. Перед початком заходу до всіх учасників з вітальним словом звернувся майстер спорту з важкої атлетики, заслужений тренер та заслужений працівник фізичної культури і спорту – Микола Новосадюк.

 

Учасниками фестивалю стали ветерани з м. Рівне, Дубенського, Здолбунівського та Костопільського районів.

 

 

Отож, після тривалих спортивних баталій визначилися переможці змагань у свої вікових групах. Серед тенісистів переможцями стали Олександр Ковальчук, Олександр Шпак та Віктор Бурдуковський. У дартсі найбільш влучним виявилися Іван Давидюк, Павло Лавор та Сергій Левчик. За шахівницею тріумфували Сергій Жабчик, Леонід Іткін та Галина Нікітюк. Переможці та призери фестивалю отримали дипломи і медалі відповідного ґатунку КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від Відділення НОК України у Рівненській області.

 

Також на фестивалі найбільш активним ветеранам були вручені відзнаки Національного олімпійського комітету України.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному