Головна » Новини » Відбулась Асамблея Відділення НОК України в Рівненській області.

 
 

Відбулась Асамблея Відділення НОК України в Рівненській області.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Відбулась Асамблея Відділення НОК України

в Рівненській області.

 

​Відповідно положення про громадську організацію «Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області» відбулась чергова Асамблея Відділення.

​ В порядок денний було включено звіт голови Відділення Миколи Петренчука про результати роботи в 2022 році, звіт голови ревізійної комісії Василя Шевчука, затвердження кошторисів доходів та видатків за попередній та на поточний роки, про прийняття нових членів Відділення та інші питання.

​В своєму виступі голова Відділення Микола Петренчук акцентував увагу присутніх на проведенні основних заходів НОК України, зокрема, в умовах війни, залученні до заходів ВПО, пропаганді олімпійських цінностей тощо.

​Голова ревізійної комісії Відділення Василь Шевчук наголосив, що всі видатки здійснюються згідно затверджених кошторисів, плану роботи та відзначив важливість підтримки з обласного бюджету проведення заходів НОК України.

​Начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпськийвідзначив ефективну роботу Відділення в 2022 році та акцентував увагу всіх присутніх на необхідності залучення ВПО до всіх спортивно-масових заходів в області та більш активній участі представників федерацій в заходах відділення.

За результатами розгляду питань порядку денного, Асамблея затвердила відповідні звіти голови Відділення, ревізійної комісії та визнала роботу Відділення і виконкому такою, що відповідає Положенню про ГО РОВ НОК України та потребам суспільства. А також було прийнято рішення про зарахування до складу Відділення представників відокремленого підрозділу ГО «Федерація альпінізму та скелелазіння України» у Рівненській області Олександра Бєліча та Олександра Новака.

А на завершення Асамблеї було врученоПодяки та Грамоти НОК України за внесок в розвиток олімпійського руху Юрію Гарієвському, Володимиру Гордійчуку та Оксані Довмат.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Погода у Рівному