Головна » Новини » Відбулась Асамблея Відділення НОК України в Рівненській області.

 
 

Відбулась Асамблея Відділення НОК України в Рівненській області.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Відбулась Асамблея Відділення НОК України

в Рівненській області.

         Відповідно положення про громадську організацію «Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області» відбулась чергова Асамблея Відділення.

В порядок денний було включено звіт голови Відділення Миколи Петренчука про результати роботи в 2018 році, звіт голови ревізійної комісії Василя Шевчука та інші поточні питання.

Так, в своєму виступі голова Відділення М.Петренчук акцентував увагу присутніх на проведенні основних заходів НОК України, залученні спонсорських коштів, пропаганді олімпійських цінностей тощо.

Голова ревізійної комісії Відділення В.Шевчук наголосив, що фактично весь адмінгрант НОК України йде на утримання офісу Відділення, а заходи проводяться завдяки підтримці з обласного бюджету.

Начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації В.Ліпський відзначив ефективну роботу Відділення в 2018 році та акцентував увагу на необхідності внесення змін в положення про «Олімпійське лелеченя».

За результатами розгляду питань порядку денного, Асамблея визнала задовільною роботу Відділення в 2018 році та затвердила відповідний звіт ревізійної комісії.

Після закінчення Асамблеї, відбулося засідання виконкому Відділення, на якому було розглянуто та затверджено план роботи та кошторис на 2019 рік, а також перелік змагань, які пропонується провести під патронатом НОК України.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному