Головна » Новини » Вітання президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки з Днем фізичної культури та спорту!

 
 

Вітання президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки з Днем фізичної культури та спорту!

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

Вітання президента НОК України,
Олімпійського чемпіона Сергія Бубки
з Днем фізичної культури та спорту!

Дорогі друзі!

Щиро вітаю атлетів, тренерів, спортивнихфахівців, ветеранів спорту та всіх прихильниківактивного способу життя з Днем фізичної культурита спорту!

Цього року Національний олімпійськийкомітет, як і наша незалежна держава, святкує своє30-річчя. І впродовж цих трьох десятиліть нашіталановиті олімпійці своїми переможнимиздобутками прославляли Україну в світі, даруючимиті неймовірної гордості за свою країну та віру у її спортивну міць.

Цьогоріч в столиці Японії на олімпійськомунебосхилі планети засяяли нові зірочки і в Токіонаші атлети знову створили визначні сторінкиісторії українського спорту. Переконаний, їхолімпійські здобутки будуть надихати мільйонинаших співвітчизників не лише активнішедолучатися до занять фізичною культурою, а й продовжувати славні спортивні традиції України.

У цей особливий день хочу висловити слова глибокої поваги та вдячності всім і кожному, хтоприсвятив своє життя такій благородній місії як популяризація здорового способу життя.

Дорогі друзі, попри всі перепони і глобальнівиклики не втрачайте віри в себе, продовжуйтецілеспрямовано та впевнено підкорювати новівершини та знову і знову перемагайте себе. Переможеш себе – переможеш усіх, тож лишездолавши свої страхи, невпевненість та упередження, ми зможемо успішно рухатись«швидше, вище, сильніше – разом!»

Бажаю вам олімпійського завзяття, натхнення, бадьорості духу та енергії задля нових життєвих та спортивних здобутків. Нехай у мирному небіякомога частіше лунає гімн України та піднімаєтьсясиньо-жовтий стяг на честь наших спільнихперемог!

Президент НОК України,

Олімпійський чемпіон ​​​СергійБУБКА


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному