Головна » Новини » Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab завітав у Здовбицький ліцей.

 
 

Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab завітав у Здовбицький ліцей.

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід серед дітей та молоді #OlympicLab завітав у  Здовбицький ліцей.

Саме тут, на спеціально облаштованій Відділенням НОК України в Рівненській області локації, був реалізований всеукраїнський освітній проєкт #OlympicLab за напрямком «Ґендерна рівність в спорті», що впроваджується НОК України спільно з Coca-ColaFoundation.

​Безліч історичних згадок доводять, що жінки кілька тисячоліть тому займалися й цікавилися спортом. Проте гра заради розваги й зміцнення здоров’я та гра заради самореалізації і побудови кар’єри— це зовсім не одне й те ж саме. І другий варіант довгий час, а для деяких держав і в наші дні, заборонений для жіноцтва.

Розповісти про сучасні тенденції  ґендерної рівності у спорті в Здовбицький ліцей завітала майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХХІ літніх Олімпійських ігор, багаторазовапереможниця та призерка міжнародних змагань з марафонського бігу Світлана Станко.

​Вона підкреслила, що в сучасному спортивному світі процес ґендерної рівності має позитивну динаміку та навела приклад участі жінок в Олімпійських іграх. Окрім того, чемпіонка охоче поділилась власним досвідом в досягненні високих спортивних результатів та надала поради з організації тренувань і здорового способу життя. В підтвердження своїх здобутків у спорті Світлана привезла частину своїх багаточисельних нагород, що викликало у дітей неабиякий інтерес.

​ До проведення заходу також долучились працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Вони запропонували дітям цікаву і динамічну програму, що складалась із чотирьохспортивних конкурсів та олімпійської вікторини.

На завершення всі учасники та переможці змагань отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення. Користуючись нагодою, організатори вручили нагороди Здовбицькій територіальній громаді за перемогу у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах з нагоди Дня Європи у Рівненській області.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному