Головна » Новини » Визначено переможців конкурсу!

 
 

Визначено переможців конкурсу!

 

Анонс подій

  1. 5
    Бер

    1. “Асамблея Відділення 5 березня 11.00 “Інваспорт”

Фотогалерея

Визначено переможців конкурсу!
Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Відділення НОК України у Рівненській області підвели підсумки конкурсу «Спортивні рекорди. Гімнастичний», який проходив з 19 по 22 лютого 2021 року на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» в соціальній мережі «Фейсбук».
За перемогу у конкурсі змагались 23 учасника з різних куточків Рівненщини, а вболівала за них аудиторія Фейсбуку в майже 9 тисяч осіб.
Нагадаємо, що минулорічний рекорд встановив Самойленко Максим зі Здовбицької сільської територіальної громади, який виконав 111 обертів гімнастичного обруча на талії протягом 30 секунд .
Отож, перше місце здобула Королюк Юлія з Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бокіймівської сільської територіальної громади, яка виконала 105 обертів гімнастичного обруча на талії протягом 30 секунд. А за наступні місця боролись одразу три учасника, що здійснили по 96 обертів. Відповідно до Положення конкурсу, при рівності результатів, перемогу здобуває той учасник, який раніше за секундоміром виконав всі оберти. Таким чином місця було визначено:
ІІ місце – Панчук Давид (Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст. Здолбунівської міської територіальної громади, 0:29,81 с);
ІІІ місце – Козачок Діана (Томашгородський ліцей № 2 Рокитнівської селищної територіальної громади, 0:29,92 с);
ІV місце – Заболотня Софія (Томашгородський ліцей № 1 Рокитнівської селищної територіальної громади, 0:29,98 с).
Всі вони будуть нагороджені дипломами, медалями та призами від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Відділення НОК України в Рівненській області.
Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу, особливо педагогам, які залучили дітей до участі в ньому, вітаємо переможців та запрошуємо до наступних активностей.

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному