Головна » Новини » З Локницької ОТГ розпочався сьомий сезон «Розминки від чемпіона»

 
 

З Локницької ОТГ розпочався сьомий сезон «Розминки від чемпіона»

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

З Локницької ОТГ розпочався сьомий сезон «Розминки від чемпіона»

 

Щоосені, коли діти повертаються за шкільні парти, в Рівненській області стартує спортивно-масовий захід «Розминка від чемпіона». Його організацією і проведенням займаються комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області. За роки проведення таких зустрічей запрошеними гостями тут були десятки провідних спортсменів нашого краю, які за плечима мають не лише здобутки на внутрішній арені, а й досвід успішних виступів на чемпіонатах Європи, світу та навіть на Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх.

 

 

Одним з таких атлетів є заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, чемпіон України та Європи, призер чемпіонату світу Роман Набухотний. Атлет вже неодноразово зустрічався з дітьми в рамках таких заходів і завжди його промови та показові виступи викликали особливу зацікавленість у підростаючого покоління. Не стала винятком і «розминка», котра відбулася в Локницькій ОТГ на базі Нобельської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

 

 

Одразу після знайомства з гостем діти послухали його коротку розповідь про пауерліфтинг. Тепер школярі знають, що цей вид спорту також називають силовим триборством. Пов’язано це з тим, що він складається з трьох вправ: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають професійний рівень спортсмена. Також була проведена традиційна розминка і нагородження переможців конкурсу спортивного малюнку, який напередодні тривав у школі.

 


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному