Анонс подій

  1. 23
    Лис

    1. “Розминка від чемпіона” Кам’янська ЗОШ
  2. 30
    Лис

    1. “Розминка від чемпіона” Копитівський НВК

Фотогалерея

Члени відділення НОК в Рівненській області на 2011-2015 роки

Федерація,організація

П.І.Б.

1 Рівненська обласна федерація баскетболу Переверзій Михайло Львович
2 Федерація боксу Рівненської області Соколовський Володимир Олександрович
3 Соколовський Юрій Миколайович
4 Федерація велосипедного спорту Рівненської області Федорчук В’ячеслав Олексійович
5 Петренчук Микола Васильович
6 Федерація важкої атлетики Рівненської області Новосадюк Микола Захарович
7 Гордійчук Володимир Григорович
8 Рівненська обласна федерація волейболу Гарієвський Юрій Васильович
9 Паршин Віталій Володимирович
10 Асоціація пляжного волейболу Рівненської області Тимчак Сергій Олександрович
11 Мурін Володимир Валерійович
12 Рівненська обласна федерація гандболу Дутчак Мирослав Васильович
13 Басюк Юрій Павлович
14 Рівненська обласна федерація гімнастики Коротєєва Олена Володимирівна
15 Довмат Оксана Іванівна
16 Федерація художньої гімнастики в Рівненській області Болба Марина Вікторівна
17 Руда Юлія Володимирівна
18 Федерація греко-римської та вільної боротьби Рівненської області Нагорний Петро Васильович
19 Захожий Сергій Борисович
20 Федерація легкої атлетики Рівненської області Чулаєвський Борис Васильович
21 Дудуладенко Микола Михайлович
22 Федерація плавання Рівненської області Єфімчук Юрій Васильович
23 Підгорний Олексій Дмитрович
24 Федерація регбі у Рівненській області Курганський Сергій Георгійович
25 Родзяк Ігор Борисович
26 Федерація стрільби з лука Рівненської області Авдєнтов Олег Миколайович
27 Хавтура Валентин Володимирович
28 Федерація стрілець. спорту Рівненської області Кузін Віктор Миколайович
29 Бондар Сергій Павлович
30 Осередок Федерації тенісу України в Рівненській області Лещук Теодор Васильович
31 Ходаковський Юрій Леонідович
32 Обласний осередок федерації тхеквондо ВТФ України Глега Руслан Петрович
33 Романович Богдан Юрійович
34 Рівненська обласна федерація футболу Поліщук Володимир Петрович
35 Гладков Олексій Валерійович
36 ОО ФСТ «Динамо» Каховський Віктор Анатолійович
37 ОО ФСТ «Колос» Соляр Анатолій Володимирович
38 ОО ФСТ «Спартак» Шевчук Василь Андрійович
39 ОО ФСТ «Україна» Биков Анатолій Семенович
40 УФВС КФВС МОН Бондарець Зоя Володимирівна
41 Управління у справах сім”ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Заяць Юрій Теодорович
42 Відділ з питань фізкультури і спорту ОДА Гуділін Володимир Миколайович
43 Учасники Олімпійських ігор Слободенюк Вадим Ростиславович
44 Демчук Андрій Олександрович
45 Камлочук Леонід Васильович
46 Обласне відділення ОА України Завацька Лідія Архипівна

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному