ЗМІ про нас

 

Анонс подій

  1. 11
    Вер

    1. “11 вересня, Олімпійський урок”

Фотогалерея

Наші спонсори

Сергій Бубка відвідав Рівненщину
22 Жовтня 2012

Сергій Бубка відвідав Рівненщину

Вихідними президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка здійснив дводенний робочий візит на Рівненщину.

Головний олімпієць країни відвідав обласний притулок для дітей-сиріт, де поспілкувався з його вихованцями та керівниками, вручив олімпійські сувеніри і висловив готовність щодо допомоги у створенні спортивного майданчика для закладу, щоб діти могли вести активний спосіб життя й займатися фізичною культурою та спортом.

Сергій Бубка зустрівся також з керівництвом області та міста. Разом із головою обласного відділення НОК Миколою Петренчуком, головою обласної державної адміністрації Василем Берташем, заступником голови облдержадміністрації Олексієм Губановим, першим заступником голови обласної ради Михайлом Кривком президент НОК обговорив стан та перспективи розвитку олімпійського руху в області, наголосивши на важливості розбудови спортивної інфраструктури, зокрема в рамках програми будівництва в кожному регіоні 3 спортивних споруд: стадіону, басейну та багатофункціонального комплексу.

У селищі Зоря Рівненського району Сергій Бубка взяв участі у відкритті обласної спортивної гри «Сімейні перегони». Вітаючи учасників та організаторів змагань уславлений олімпієць відзначив цю чудову ініціативу як гарний крок для популяризації здорового способу життя та залучення широких верств населення до масового спорту.

Президент НОК відвідав також Костопільський обласний ліцей-інтернат спортивного профілю, де зустрівся та поспілкувався з юними спортсменами та їх наставниками.

Не залишився поза увагою головного олімпійця країни і спортивний комплекс міста Кузнецовська, де на почесного гостя очікувала велика кількість шанувальників спорту, охочих отримати автограф та фото на згадку.

Завершив свій візит на Рівненщину Сергій Бубка відвіданням батьківщини свого батька – села Мульчиці Володимирецького району. Відвідавши школу, зустрівшись з громадою міста видатний атлет поклав квіти до могил своїх пращурів.

НОК України

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному