Головна » Новини » Друзі, а чи знаєте ви, що таке філворд? ….

 
 

Друзі, а чи знаєте ви, що таке філворд? ….

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Наші спонсори

Друзі, а чи знаєте ви, що таке філворд? Ні? А учасники інтелектуального конкурсу «Спортерудит. Бліц», що проходив сьогодні на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук досить гарно орієнтуються в основних принципах його розгадування.
Отже, філворд – це угорський кросворд-головоломка, в якому потрібно знайти всі слова, вписані в квадратну сітку. На перший погляд – букви вписані хаотично. Але насправді кожна з них є частиною слова. Завдання конкурсу «Спортерудит. Бліц» полягало у тому, щоб використовуючи всі букви та рухаючись в будь-яку сторону (крім діагоналей) скласти назви 30-ти видів спорту.
З цим завданням сьогодні впоралось 7 інтелектуалів: Мурін Володимир (м. Рівне), Михайлицькі Ірина та Віктор (м. Сарни), Штундер Анастасія ( м.Острог), Чернуха Олена ( м. Суми), Сусід Оксана (Сарненский р-н, с. Люхча) та Гук Віктор (м. Радивилів). Решта учасників теж показали гарні результати, але до 100% показника лідерів їм не вистачило буквально декілька відповідей.
Згідно умов конкурсу, визначення переможця проходило за допомогою програми Random.
Отож, ним цього тижня стає один із постійних активних учасників наших онлайн-заходів – Гук Віктор, з міста Радивилів. Вітаємо переможця та дякуємо всім учасникам!!!
Розв’язання інтелектуальних завдань спортивної тематики – відмінний спосіб підвищити свою ерудицію та розширити світогляд. Це постійне тренування пам’яті і логічного мислення. Сподіваємось, що наступний 5 тур, який організатори, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням НОК України в Рівненській області, планують провести 30 липня буде ще більш захоплюючим. Долучайтесь!

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному