Головна » Новини » Естафету Олімпійського дня приймає Рівненщина!

 
 

Естафету Олімпійського дня приймає Рівненщина!

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

Естафету Олімпійського дня приймає Рівненщина!
Щороку 23 червня, з нагоди створення у 1894 році Міжнародного Олімпійського Комітету, весь світ відзначає Олімпійський день.
В цей день, з ініціативи МОК, проводиться масштабний спортивно-масовий захід – «Олімпійський день». На Рівненщині його організацією та проведення здійснює Відділення НОК України в Рівненській області за підтримки управління у справах молоді та спорту облдержадмінстрації та участю комунального закладу «Обл…асний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і допомогою інших спортивних організацій та установ.
Цьогоріч Олімпійський день проходить у зовсім новому форматі. З 1 по 23 червня масштабна онлайн-естафета охопила всі регіони України, підтримати яку може кожен бажаючий, адже правила участі досить прості. Необхідно зняти коротке відео з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту та символічно передати предмет, який відображає вид діяльності учасника, а разом з ним й естафету наступному учаснику з хештегами #olympicday, #olympicday2020ua та #olympicday2020Rivneregion.
Окрім того, цього року Національний олімпійський комітет України дещо змінив формат святкових заходів Олімпійського дня, проводячи їх як онлайн-естафету. Починаючи з 3 червня, за допомогою сучасних засобів зв’язку, обласні олімпійські осередки передають естафету, презентуючи свій регіон і збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020 – 23-06», утверджуючи ключові ідеї олімпізму та єдність.
16 червня таку онлайн-естафету приймала Рівненщина. Перед її початком з вітальним словом виступив президент НОК України Сергій Бубка та запросив до участі в естафеті Відділення НОК України в Рівненській області та його голову Миколу Петренчука.
Літеру «Е», що передало Закарпатське регіональне відділення, отримав майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, учасник ХХVІІ літніх Олімпійських ігор, начальник регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук. В продовження всеукраїнської онлайн-зустрічі, начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Віталій Ліпський привітав всіх та інформував про підтримку на Рівненщині олімпійських видів спорту та олімпійського руху в цілому.
Очільник відділення НОК України у Рівненській області Микола Петренчук розповів про олімпійців Рівненщини, кандидатів на участь в Іграх ХХХІІ Олімпіади та про естафету Олімпійського дня в регіоні:
- На сьогодні до неї вже долучилось багато краян, дошкільнята, школярі, студенти, молодь та ветерани, аматори та професійні спортсмени і тренери, люди з особливими потребами. Маємо вже і перші нагороди!
На завершення, естафетну «2» колегам із Житомирщини передав майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, учасник ХХVІІ літніх Олімпійських ігор, а нині очільнику Асоціації олімпійців Рівненщини та директору «ОШВСМ» Леонід Камлочук


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному