Головна » Новини » Фестиваль гирьового спорту у Дубно. 24.03.2019

 
 

Фестиваль гирьового спорту у Дубно. 24.03.2019

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Фестиваль гирьового спорту у Дубно. 24.03.2019

Змагання серед найсильніших ветеранів гирьового спорту відбулися у місті Дубно в рамках спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області. Організацію та проведення такого заходу забезпечили управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, Рівненський обласний осередок Союзу гирьового спорту України та Асоціація ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

 

 

Метою змагань є популяризація і подальший розвиток гирьового спорту та зміцнення здоров’я ветеранів. Крім того, за їх підсумками здійснюється відбір та формування збірної команди Рівненської області для участі в VIIІ літніх Всеукраїнських іграх ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки, що проводяться раз на два роки та збирають ветеранів спорту з усієї України.

Змагання проходили у напруженій і безкомпромісній  боротьбі. А перемогу  у відповідних вікових групах та вагових категоріях вибороли найсильніші:

Продун Валерій з Дубенського району, Пінчук Володимир та Абрамович Андрій з  Сарненського району, Грицуняк Ігор з смт Рокитне.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному