Головна » Новини » Фестивалем здорового способу життя відзначили молодші учні Рівненського НВК «Колегіум» перемогу в обласному конкурсі на кращий «Олімпійський куточок»

 
 

Фестивалем здорового способу життя відзначили молодші учні Рівненського НВК «Колегіум» перемогу в обласному конкурсі на кращий «Олімпійський куточок»

 

Анонс подій

 1. 21
  Лют

  1. “Розминка від чемпіона” Млинівська ОТГ
 2. 28
  Лют

  1. “Розминка від чемпіона”Здолбунівський район
 3. 7
  Бер

  1. “Розминка від чемпіона”Дубенський район
 4. 14
  Бер

  1. “Розминка від чемпіона”Гощанський район

Фотогалерея

  Вручити нагороди переможцям до навчального закладу завітав директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх», голова Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області Микола Петренчук. Він привітав учнів молодших класів та їх педагогів, які зібралися з цієї нагоди,зі ще одним їхнім здобутком у впровадженні олімпійських ідеалів у життя молоді. Ця перемога стала закономірним продовженням традицій олімпійського виховання учнів, які вже міцно укорінилися у «Колегіумі». Його вихованці постійно беруть активну участь у різноманітних спортивно-масових заходах, досягаючи вагомих результатів. Зокрема, тутешня команда «Екстрим» під керівництвом вчителя фізкультури Олега Левенця була неодноразовим призером та переможцем Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя». Тож,  не дивно, що й «Олімпійський куточок» «Колегіуму» був визнаний найкращим в області.

  Під бурхливі оплески та захоплені вигуки малечі Микола Петренчук  вручив заступнику директора Рівненського НВК «Колегіум» Тетяні Чабанюк  кубок і диплом КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи Відділення НОК України у Рівненській області. А кращий в області «Олімпійський куточок» поповнився книгою голови НОК України Сергія Бубки «Життя у польоті» та іншими виданнями на олімпійську тематику.

  Скориставшись піднесенням, викликаним в учнівцеремонією нагородження, працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради одразу запропонували їм взяти участь у фестивалі здорового способу життя і позмагатися у спортивних естафетах. Вмовляти дітей не довелося, адже вони завжди готові до спортивної боротьби. Вже незабаром на старті стояли команди третьокласників, одягнені у форму різних кольорів. За кольорами футболок вони й визначили  назви своїх команд.   Отож, після короткого ознайомлення з умовами естафет на дистанціях замиготіло калейдоскопічне розмаїття «Червоних», «Синіх», «Жовтих», «Зелених» спортсменів. Учасники змагань демонстрували своє зіграність у парних естафетах «Фітбол» і «Футбол», та індивідуальну вправність у естафетах «Флорбол» і «Влучний кидок».

  У завзятому суперництві перемогу виборола команда «Зелених». Друге місце посіли «Жовті», третє – дісталося «Синім». Переможці та призери нагороджені дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області. Пам’ятні сувеніри дісталися всім учасники змагань.

 Та, найголовніше, діти отримали задоволення від активного руху та спортивного суперництва, підтвердивши свою відданість принципу: головне – не перемога, а участь, який незмінно сповідується у Рівненському НВК «Колегіум”.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному