Головна » Новини » Готові? Тоді стартуємо!

 
 

Готові? Тоді стартуємо!

 

Анонс подій

На жаль, жодної події немає.

Фотогалерея

Готові? Тоді стартуємо!
Учасниками можуть бути усі бажаючі жителі Рівненської області або гості, які 15 – 16 листопада перебувають на території Рівненщини.
Завдання полягає в тому, щоб написати прізвища та імена чотирьох спортсменів, котрі зображено на 16 різних частинах картинок (по 4 на кожного спортсмена), що додаються на картинці під цим дописом.
Якщо у прізвищі чи імені буде допущено неточність (хоч одна неправильна буква), то така відповідь не буде зараховуватися.
Перемогу здобуває учасник, який надав найбільше правильних відповідей. Якщо таких учасників буде 2 і більше, то переможець визначатиметься за допомогою програми випадкового вибору Random.
Якщо учасник відправить 2 і більше повідомлень, то до уваги братиметься відповідь, яку він надіслав першою. Якщо учасник надіслав другу відповідь, а перше повідомлення видалив – то його участь припиняється.
Результати буде оголошено 16 листопада 2020 року до 12.00.
Не буде зайвим нагадати, що для участі у конкурсі потрібно:
1. Вподобати сторінку спільноти «Спорт для всіх Рівненщини» у соціальній мережі «Фейсбук».
2. Поширити допис з анонсом інтелектуального завдання «Спортерудит. Вікенд» (1 тур) на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» з позначкою аудиторії «Публічно», котрий був опублікований 13 листопада 2020 року.
3. В період з 10.00 15 листопада до 10.00 16 листопада 2020 року відправити відповідь у приватному повідомленні (у месенджері) для «Спорту для всіх Рівненщини» у такому вигляді:
Коваль Марія, с. Біла Криниця
1. Ірина Іванюк
2. Петро Петренко
3. Степан Степанченко
4. Андрій Андрійчук
Бажаємо вам успіхів, наснаги та натхнення. Запрошення друзів до участі у конкурсі лише вітається!
На изображении может находиться: один или несколько человек, селфи, ребенок и часть тела крупным планом

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному