Головна » Новини » Кращі «Олімпійські куточки» у Малолюбашанській ОТГ

 
 

Кращі «Олімпійські куточки» у Малолюбашанській ОТГ

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

На Рівненщині продовжується нагородження переможців та призерів конкурсу «Олімпійський куточок – 2019». Нагадаємо, що протягом минулого року навчальні заклади області оформляли куточки спортивної тематики, в яких використовували надану Національним олімпійським комітетом України літературу та плакати на олімпійську тематику; розповідали в них про спортивні здобутки своєї школи; готували інформаційні стенди про здоровий спосіб… життя та інші матеріали, які пропагують ідеї олімпізму.
Одними з найкращих стали куточки, які оформили учні Малолюбашанської гімназії та Мирненського ліцею. Вони посіли відповідно третє місце серед ЗНЗ І-ІІ ступенів та друге серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів області, які взяли участь у конкурсі.
Аби відзначити призерів до них завітали працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Урочистості проходили у Малолюбашанській гімназії. Окрім самого нагородження, для дітей була підготована програма з командних спортивних естафет – «Фестиваль здорового способу життя».
Цього разу погода внесла свої корективи, тому змагання проходили не на спортивному майданчику, як планувалось, а в приміщенні школи. Заздалегідь вчителі сформували шість команд школярів, які визначали з-поміж себе найшвидших і найсильніших. В кожному старті підраховувався час, за який команда зуміла подолати дистанцію та правильність виконання завдань. Найкраще впоратися зі всіма вправами зуміли діти з команди із загадковою назвою «Люди в чорному». Вони, і навіть ті учасники, яким цього разу пощастило трішки менше, отримали свої заслужені нагороди, відповідно до здобутого місця.
На завершення свята було вручено відзнаки за призові місця у конкурсі «Олімпійський куточок – 2019» – кубки, дипломи, а також подарунки, що були надані Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

На изображении может находиться: 31 человек, в помещении
На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят
На изображении может находиться: 1 человек, стоит
На изображении может находиться: 1 человек, в помещении

 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному