Головна » Новини » Млинівщина була відзначена спортивними нагородами

 
 

Млинівщина була відзначена спортивними нагородами

 

Анонс подій

  1. 18
    Жов

    1. “Розминка від чемпіона” Сновидовицька ЗОШ

Фотогалерея

Млинівщина була відзначена спортивними нагородами

 

Цьогоріч Млинівщина брала участь у багатьох спортивних заходах, що організовував Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Почесне друге місце у фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Рівненській області здобув сектор у справах молоді та спорту Млинівської райдержадміністрації.

 

У зв’язку з цим відбулося нагородження, під час якого переможцям були вручені диплом і кубок комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призи від Відділення НОК України в Рівненській області. 

 

 

Традиційно, після завершення урочистої частини заходу, організатори провели для місцевих дітей ряд естафет і спортивних конкурсів в рамках Фестивалю здорового способу життя. Завчасно сформовані команди по 10 чоловік у кожній складалися як з хлопців, так і з дівчат. Вони швидко обговорили стратегію проходження дистанцій і без зволікань вишикувалися для коротко інструктажу.

 

 

Вже за кілька хвилин після початку першої естафети на майданчику точилася  боротьба між дуже рішуче налаштованими на перемогу колективами. Попри це, атмосфера в якій проходив захід була дружньою і товариською. Всі учасники є конкурентами на майданчику, але добрими друзями поза ним. Вони ретельно дотримувалися принципів чесної гри і не порушували встановлені правила.

 

Зрештою, підбивши підсумки всіх естафет і підрахувавши набрані командами бали, на перше місце здійнявся «7 Регіон», за ними одразу розташувалися «Фаворити», а третя сходинка п’єдесталу підкорилася «Живчикам».

 

 

Після визначення кращих команд, настав час визначити індивідуально найсильніших спортсменів. Єфіменко Юля перемогла у вправі з обручем; Володимирець Діана була кращою у володінні скакалкою; Христюк Назар зумів найдовше жонглювати футбольним м’ячем, а Лебедевич Назар став першим у вправі з кільцями.

 

Завершився захід нагородженням переможців та призерів, котрі були відзначені дипломами і призами від організаторів.


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному