Головна » Новини » На Рівненщині відбувся День виклику

 
 

На Рівненщині відбувся День виклику

 

Анонс подій

  1. 1
    Лип

    1. “Липень-серпень. Олімпійське літо”

Фотогалерея

На Рівненщині відбувся День виклику

Нещодавно комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з Відділенням Національного олімпійського комітету України в Рівненській області було проведено обласний День виклику.
Захід передбачав максимальне залучення жителів області до занять фізичною культурою в умовах карантину та реалізацію на Рівненщині Всесвітнього дня виклику TAFISA World Challenge Day.
День виклику …– це заочні змагання між районами, містами обласного значення та об’єднаними територіальними громадами області. Тому, до програми входило виконання різних активностей: спортивні конкурси, вікторини, флешмоби, та інші форми рухової активності, що доступно реалізувати в домашніх умовах.
Згідно з поданими фотографіями та звітами з районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, за рішенням журі, переможцями та призерами стали:
- 1 місце – Мирогощанська ОТГ;
- 2 місце – Дубровицький район;
- 3 місце – Гощанський район.
Переможці та призери отримають призи від Відділення НОК України в Рівненській області та будуть нагороджені кубками і дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх».


 

Коментарів немає

Залиште коментар першим.

Залишити коментар


 

Ми в соціальних мережах

Погода у Рівному